Pochówek dzieci pozostawionych

Fundacja Opes139 pomagająca rodzicom po stracie dziecka informuje, że 15 października br. odbędzie się zbiorowy pochówek dzieci pozostawionych w tarnowskich szpitalach.

Uroczystość rozpocznie Msza Święta o godz.15.00 w kościele w Tarnowie Mościcach, której przewodniczyć będzie ks. bp Artur Ważny.
Potem nastąpi przejazd na tamtejszy cmentarz komunalny, gdzie znajduje się mogiła zbiorowa i Miejsce Pamięci Dzieci Utraconych.

Jednym ze stałych punktów tego wydarzenia jest uroczyste wyczytanie na cmentarzu imion dzieci narodzonych dla Nieba. Rodzice, którzy pragną, aby pamięć o ich dziecku została uczczona w ten sposób, proszeni są o nadsyłanie do 13 października imion swoich dzieci lub serdecznych zwrotów, jakimi je nazywali.
W tej sprawie można się kontaktować z fundacją poprzez:

adres mailowy: pomoc@fundacjaopes.pl,

stronę internetową: www.fundacjaopes139.pl

profil na Facebooku: Fundacja Opes139 https://www.facebook.com/Pomoc.po.poronieniu

lub dzwoniąc pod numer: 510 570 18.