Zaproszenie na Forum Formacyjne

Wydział ds. Nowej Ewangelizacji serdecznie zaprasza na XIII Forum Formacyjne „Oto Ciało Moje”, które odbędzie się w dniu 20 stycznia 2024 r. Inspiracją do tego wydarzenia jest
przedstawienie Kościoła jako Ciała Jezusa, w którym każdy ma swoją funkcję. Podczas Forum chcemy uczyć się jak jako Kościół powinniśmy ewangelizować, formować się i odkrywać swoją misję. Gośćmi tegorocznego spotkania będą: bp Artur Ważny, o. Tomasz Gałuszka, s. Anna Maria Pudełko, p. Karol Sobczyk, p. Grzegorz Górny oraz p. Jacek Dziedzina. Zapisy i informacje na stronie internetowej Forum Formacyjnego www.fftarnow.pl, na stronie i Facebook’u Wydziału ds. Nowej Ewangelizacji oraz na plakatach. Termin zapisów do poniedziałku 15.01 (oraz w dniu wydarzenia – pakiet bez posiłków). Serdecznie zapraszamy.