Przejdź do treści
Parafia Skrzyszów
Skrzyszów nocą
św. Staniłsław - Ołtarz Główny
Chrzcielnica
Wnętrze kościoła dawniej
Przejdź do stopki

Wojewódzki Urząd Pracy

Wojewódzki Urząd Pracy

Treść

Oferujemy bezpłatne usługi:
Doradcy zawodowego, który pomorze Ci poznać swoje mocne strony i pomoże zaplanować najlepszą dla Ciebie ścieżkę rozwoju oraz wskaże kierunki, w których warto się rozwijać aby móc kontynuować pracę zawodową, z nim stworzysz swój Bilans na start w Małopolsce


Konsultanta, który pomoże znaleźć środki finansowe na interesujące cię szkolenia, kursy,  a także dotacje lub nisko oprocentowane pożyczki na otwarcie własnej działalności gospodarczej.


Projekt  Wróć z POWERem! skierowany jest do osób w wieku do 29 lat, które nie pracują i wróciły do Polski nie dalej niż rok temu lub znalazły już pracą, ale od ich powrotu do kraju nie minęło 6 miesięcy.

W ramach projektu mamy bezpłatne doradztwo prawne, podatkowe i psychologiczne. W naszej ofercie dostępne są również tłumaczenia dokumentów oraz  Sesje mastermind.


Projekt Nowy Start  w Małopolsce skierowany jest do osób powyżej 30 roku życia, które są bez pracy i wróciły do Polski w ciągu ostatnich 12 miesięcy lub po 1 marca 2019 roku  z uwagi na COVID19.
Uczestnicy projektu mogą  skorzystać z  bonów szkoleniowych z projekcieKierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa, które oferują nawet do 85 % dofinansowania do wybranego szkolenia.


Masz pytania dotyczące projektów ? Zadzwoń lub napisz do nas!
Telefon:  515 995474, 504 121 480
mail:  powroty@wup-krakow.pl
Szczegóły na www.pociagdokariery.pl
 

220987