Wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej - lista wyborcza

Drodzy Parafianie!

W najbliższą niedzielę 23 października w naszej wspólnocie odbędą się wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Z wyboru Parafian w Radzie zasiądzie dziesięć osób, które otrzymają największą liczbę głosów. W Radzie zasiądą również osoby z urzędu (lista została podana w czasie ogłoszeń parafialnych) oraz z nominacji proboszcza. W sumie Radę stanowić będzie 19 parafian oraz proboszcz i wikariusz.

W dniu głosowania wszyscy pełnoletni parafianie będą mogli oddać swój głos, w czym pomogą członkowie Akcji Katolickiej. Każdy otrzyma listę, na której należy zaznaczyć dwóch wskazanych przez siebie kandydatów, zaś wypełnioną kartę należy złożyć do urn wyborczych.

Lista wyborcza (kolejność alfabetyczna):

1. Pani Maria Janas
  2. Pan Piotr Kiwior
  3. Pan Jan Kozioł
  4. Pani Marta Kuta
  5. Pan Paweł Markiewicz
  6. Pan Jarosław Marszałek
  7. Pan Roman Marszałek
  8. Pani Joanna Młyńska
  9. Pan Piotr Młyński
  10. Pan Kazimierz Mucha
  11. Pan Eugeniusz Piech
  12. Pani Małgorzata Pyzdek
  13. Pan Bogusław Stelmach
  14. Pan Jan Urbanek

Parafialna Rada Duszpasterska jest bardzo ważnym organem, której zadaniem jest wspieranie proboszcza w działaniach duszpasterskich. Dlatego tym bardziej proszę o modlitwę, aby przyszła Rada dobrze służyła całej naszej wspólnocie parafialnej.

Ks. Tomasz Lelito - proboszcz